Кошик
0
0.0 ₴

Танто та айкучі

Кинджали та ножі самурая

Танто можна вважати як найкоротшим японським мечем, так і довгим кинджалом. Але ножем, у класичному розумінні цього слова, танто не є. Довгий ніж танто завжди застосовувався виключно як допоміжна зброя. Функції ножа виконував, найчастіше, допоміжний ніж когатана (маленька катана яп.), іноді за назвою руків'я, який носили з танто в одних піхвах, іноді за назвою руків'я, який називали кодзука.

Крім цього, танто часто використовували для проведення обряду ритуального самогубства - сепоку (харакірі).

Довжина клинка танто не перевищує 1 сяку (30,3 см). Загострення клинка зазвичай одностороннє, але іноді трапляються кинджали танто з двостороннім заточуванням.

Руків'я кріпиться до клинка за допомогою мекуги - бамбукових штифтів. Це забезпечує швидке збирання або розбирання танто.

Танто, як івакідзаші, крім самураїв мали право використовувати для самооборони торговці, ремісники, лікарі.

Кайкен - жіночий варіант танто для самооборони, а іноді й для самогубства. Жінки з сімей самураїв зобов'язані були носити цей бойовий ніж. Кайкен заведено було підносити жінкам як весільний подарунок.

Айкучі являє собою традиційний японський ніж, різновид танто, з довжиною клинка 10 - 30 см і одностороннім заточуванням леза. Основною відмінністю айкуіі є практично непомітний перехід від клинка до руків'я, а також відсутність цуби. Застосовували айкуті здебільшого для добивання поваленого супротивника, а носили за поясом, залежно від розміру, - збоку, спереду або в рукаві.

Простота і досконалість

Елегантний і якісно зроблений самурайський ніж ручної роботи

Традиційний самурайський ніж

Самурайський ніж,що не розбирається

Традиційний самурайський ніж із синім Tsuka Ito та Sageo

Гарний колекційний екземпляр самурайського ножа ручної роботи

Традиційний самурайський ніж

Ніж ручної роботи з високоякісним кошірае, натхненний відомим кланом Мінамото

Самурайський ніж ручної роботи із залізною цубою

Шедевр ручної роботи

Показано 1. 10 із 11

Довгі ножі танто, як і японські мечі катана, викувані з високовуглецевої сталі, яка потребує певного догляду. Для захисту клинка від вологи і для запобігання корозії оптимальним засобом є масло для клинка.

Для фінішного заточування леза застосовується водний камінь Хазуя. При виникненні необхідності полірування клинка використовують водний камінь Джизуя. Якщо Ви не хочете ризикувати, рекомендуємо звернутися до наших фахівців, адже ця процедура вимагає особливої майстерності та має виконуватися справжнім професіоналом, що виключає можливість пошкодження виробу.

Купити танто, айкуті або кайкен Ви можете в комплекті з підставкою. Також підставку можна вибрати самостійно в розділі "Підставки для мечів".

Поціновувачів японської культури та колекціонерів самурайської холодної зброї також зацікавлять інші антикварні та раритетні предмети - старовинні цуби, катани, вакідзасі, танто та ін..

А для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ "Тренувальні мечі". Знизити ймовірність травм під час тренування допоможе спеціальне захисне екіпірування та одяг для Кендо.

Купити танто або айкуті в Україні - Київ можна в Галереї японських мечів "Ніхонто".

Якщо Ви вирішили придбати антикварну катану, вакідзасі, танто або інший раритетний виріб, зв'яжіться з нами телефоном або напишіть на пошту і ми зможемо задовольнити запити навіть найвимогливіших покупців.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023