Кошик
0
0.0 ₴

Комплект фурнітури для катани

Авторська робота «Лісовик»

Класифікація: комплект фурнітури для катани

Фурнітура створена майстром-ювеліром з дотриманням всіх канонів традиційних технік кування і художньої обробки металів майстрів Японії 17-19 століть.

Історична довідка

Під час виготовлення елементів використовували технологію художнього лиття і подальшого кування всіх елементів, висікання сріблом та інкрустацію золотом 999 проби.

Комплект фурнітури для катани

  • цуба (tsuba) – «гарда» катани; Двостороння срібна висічка, зображення Тенгу верхи на дикому кабані вкрите золотом.
  • фучі (fuchi) – муфта руків'я; Зображення коріння дерева, де любили оселятися Тенгу, з дуплом, з якого визирає миша (позолота).
  • кашіра (kashira) – навершя руків'я; На тлі кори дерева, гілка і віяло з пір'я вкрите золотом.
  • менуки (menuki) – художні елементи (орнамент) руків'я; У вигляді сов, незмінних супутників образу Тенгу.

Купити комплект авторської фурнітури Лісовик для катани в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів Ніхонто. Якщо Ви вирішили замовити авторську фурнітуру для катани - цубу, фусі, кашира і менукі в комплекті, але у Вас виникли будь-які запитання - зверніться до наших консультантів.

Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ "Тренувальних мечів" у якому представлені тренувальні мечі для Іайдо, бамбукові мечі синай та дерев'яні мечі бокен, вакідзасі, танто.

Щоб мінімізувати ризик травм, рекомендуємо користуватися захисним екіпіруванням та спеціальним тренувальним одягом, який можна підібрати в розділі  «Тренувальне приладдя».

 Засоби по догляду за клинком меча підходять для широкого спекта зброї, від  самурайського кинджалу до вакідзаші  чи сучасного меча для тамешигірі, а також   справжньої катани .

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023