Фурнітура створена майстром-ювеліром з дотриманням всіх канонів традиційних технік кування і художньої обробки металів майстрів Японії 17-19 століть.
Історична довідка
Під час виготовлення елементів використовували технологію художнього лиття і подальшого кування всіх елементів, висікання сріблом та інкрустацію золотом 999 проби.
Комплект фурнітури для катани
- цуба (tsuba) – «гарда» катани; Двостороння срібна висічка, зображення Тенгу верхи на дикому кабані вкрите золотом.
- фучі (fuchi) – муфта руків'я; Зображення коріння дерева, де любили оселятися Тенгу, з дуплом, з якого визирає миша (позолота).
- кашіра (kashira) – навершя руків'я; На тлі кори дерева, гілка і віяло з пір'я вкрите золотом.
- менуки (menuki) – художні елементи (орнамент) руків'я; У вигляді сов, незмінних супутників образу Тенгу.
Купити комплект авторської фурнітури Лісовик для катани в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів Ніхонто. Якщо Ви вирішили замовити авторську фурнітуру для катани - цубу, фусі, кашира і менукі в комплекті, але у Вас виникли будь-які запитання - зверніться до наших консультантів.
Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ "Тренувальних мечів" у якому представлені тренувальні мечі для Іайдо, бамбукові мечі синай та дерев'яні мечі бокен, вакідзасі, танто.
Щоб мінімізувати ризик травм, рекомендуємо користуватися захисним екіпіруванням та спеціальним тренувальним одягом, який можна підібрати в розділі «Тренувальне приладдя».
Засоби по догляду за клинком меча підходять для широкого спекта зброї, від самурайського кинджалу до вакідзаші чи сучасного меча для тамешигірі, а також справжньої катани .