Кошик
0
0.0 ₴

Менуки Дракон для руків'я меча

Менуки на руків'я самурайського меча

Класифікація: менукі

Менукі "Дракон" - це виготовлені з металу парні орнаменти, що розміщені під цука-іто - шовковим або шкіряним шнуром по обидва боки цуки ( руків'я меча). Менукі виконують не тільки декоративну функцію, а й сприяють більш щільному охопленню руків'я меча.

Купити менукі "Дракон" для самурайського меча в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто". Якщо Ви вирішили замовити менукі "Бабка" для меча катана, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.

Парні менукі "Дракон" виготовлені в Японії.

Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ "Тренувальних мечів" у якому представлені тренувальні мечі для Іайдо, бамбукові мечі синай та дерев'яні мечі бокен, вакідзасі, танто.

Щоб мінімізувати ризик травм, рекомендуємо користуватися захисним екіпіруванням та спеціальним тренувальним одягом, який можна підібрати в розділі  «Тренувальне приладдя».

 Засоби по догляду за клинком меча підходять для широкого спекта зброї, від  самурайського кинджалу до вакідзаші  чи сучасного меча для тамешигірі, а також   справжньої катани .

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023