Кошик
0
0.0 ₴

Сеппа овальна латунна

Шайба для підгонки руків'я

Класифікація: сеппа

Сеппа - шайба овальної форми, що виготовляється зазвичай з латуні, яка використовується при підгонці руків'я японського меча. Такі шайби також оберігають гарду цуби і муфту фусі від пошкоджень. Крім функціональності, сеппа надає руків'ю самурайського меча естетичної завершеності. Залежно від різних чинників, кількість шайб варіюється до трьох пар.

Товщина стандартної шайби сеппа - 1 мм.

Купити шайби сеппа в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто". Якщо Ви вирішили замовити шайбу сеппа, але у Вас виникли будь-які запитання - зверныться до наших консультантів.

Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ "Тренувальних мечів" у якому представлені тренувальні мечі для Іайдо, бамбукові мечі синай та дерев'яні мечі бокен, вакідзасі, танто.

Щоб мінімізувати ризик травм, рекомендуємо користуватися захисним екіпіруванням та спеціальним тренувальним одягом, який можна підібрати в розділі  «Тренувальне приладдя».

 Засоби по догляду за клинком меча підходять для широкого спекта зброї, від  самурайського кинджалу до вакідзаші  чи сучасного меча для тамешигірі, а також   справжньої катани .

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023