Кошик
0
0.0 ₴

Цуба для катани

Цуба самурайського меча

Класифікація: цуба

Цуба (яп. 鍔) - аналог гарди у японської клинкової зброї, такої як меч катана, японського вакідзаші, самурайського кинджала танто тощо.

Помилковою є думка, що цуба виконувала роль гарди. Японська фехтувальна школа не знає блоків катани катаною в принципі. Блоки не передбачаються ні клинком, ні цубою, ні будь-якою іншою частиною катани. Цуба не захищає руку від удару, а лише не дає долоні зісковзнути на лезо. Тиск, який відчуває рука при впиранні в плоску і відносно широку цубу, в кілька разів менший, ніж тиск при впиранні в гарду. Це та низка інших причин, зумовили появу в кендо колючих випадів (цкі). У період Едо цуба стає самостійним художнім елементом і її оздоблення починає мати яскраво виражений декоративний характер.

Лицьова сторона цуби розгорнута до руків'я і дає можливість насолодитися її красою оточуючим власника меча. Задня сторона могла продовжувати сюжет, розпочатий на лицьовій стороні, і бути доступною для огляду лише з дозволу власника меча.

Цуби, представлені на цій сторінці, є репліками раритетної цуби для самурайського меча катана періоду Едо. Виготовлені цуби з бронзи, методом лиття з подальшим художнім оздобленням. Всі цуби з приватної колекції.

Купити цубу для японського меча в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто". Якщо Ви вирішили замовити цубу для меча катана, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.

Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ "Тренувальних мечів" у якому представлені тренувальні мечі для Іайдо, бамбукові мечі синай та дерев'яні мечі бокен, вакідзасі, танто.

Щоб мінімізувати ризик травм, рекомендуємо користуватися захисним екіпіруванням та спеціальним тренувальним одягом, який можна підібрати в розділі  «Тренувальне приладдя».

 Засоби по догляду за клинком меча підходять для широкого спекта зброї, від  самурайського кинджалу до вакідзаші  чи сучасного меча для тамешигірі, а також   справжньої катани .

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023