Кошик
0
0.0 ₴

Сагео з бавовни

Шнур для піхов сая

Класифікація: шнур сагео

Сагео - це шнур, який кріпився до піхов японських мечів. Застосовувався для різних військових, побутових або церемоніальних потреб. Традиційно його використовують для кріплення піхов у процесі поєдинку або фіксації меча за поясом чи спиною. Для дорогих самурайських мечів плоскі сагео вручну плели спеціальні майстри, шінобі або роніни могли задовольнятися звичайними шнурами або мотузками.

Для різних мечів довжина шнура варіювалася:

  • Танто - 90 см
  • Вакідзаші - 110 см
  • Катана - 180 см
  • Таті - 350 см
  • Сагео - шнур для піхов самурайського меча виготовлений із бавовни.

Довжина: 242 см;

Колір: чорний, коричневий;

Купити шнур сагео з бавовни в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто". Якщо Ви вирішили замовити бавовняний сагео для піхов меча, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться їх нашим консультантам.

Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ "Тренувальних мечів" у якому представлені тренувальні мечі для Іайдо, бамбукові мечі синай та дерев'яні мечі бокен, вакідзасі, танто.

Пропонуємо Вам також відвідати розділ "Аксесуари", в якому представлені зручні чохли та сумки для перенесення мечів, підставки для катани, оригінальні оправи та фурнітура.

Для навчання кендо також потрібен одяг для тренувань: кендогі - традиційна куртка з легкої дво- або одношарової бавовняної тканини. Доповнюють кендогі -штани хакама, брюки-спідниця з жорсткими складками та поясом. Важливим аксесуаром екіпірування кендоїста є тенугу - спеціальний рушник- платка.Його використовують, як підшоломник для захисту від натирання об шолом мен. Також тенугі оберігає очі від поту, що стікає.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023