Кошик
0
0.0 ₴

Хазуя -точильний водний камінь, 1 гр.

Камінь для фінішного заточування клинка

Класифікація: водний камінь, для фінішного заточування

Хазуя - це натуральний водний камінь плоскої форми. Призначений для фінішного заточування, правки і доводки леза клинка меча катани, японського вакідзасі, самурайського кинджала танто тощо.

Застосовується хазуя зазвичай перед фінішним оздобленням області дзі каменем джизуя.

Купити камінь хазуя для фінішної обробки дзі в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто". Якщо Ви вирішили замовити камінь хазуя, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.

Ціна каменю хазуя вказана за 1 грам. При замовленні вкажіть загальну вагу хазуя, яка Вам необхідна.

Походження хазуя - Японія.

Купити Хазуя -точильний водний камінь  в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто". Якщо Ви вирішили  замовити водний камінь, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.

Засоби по догляду за клинком меча підходять для широкого спекта зброї, від  самурайського кинджалу до вакідзаші  чи сучасного меча для тамешигірі, а також   справжньої катани .

Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ "Тренувальних мечів" у якому представлені тренувальні мечі для Іайдо, бамбукові мечі синай та дерев'яні мечі бокен, вакідзасі, танто.

Щоб мінімізувати ризик травм, рекомендуємо користуватися захисним екіпіруванням та спеціальним тренувальним одягом, який можна підібрати в розділі  «Тренувальне приладдя».

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023