Тип клинка – Мару
Сталь – високовуглецевої загартованої сталі 1060.
Натуральний Хамон - загартування в глині
Довжина катани в піхвах - 128 см
Довжина клинка - 86 см
Шнур Цука Іто - комбіноване волокно
Самегва- натуральна шкіра ската
Дол Боші - одинарний
Піхви Сая - чорне лаковане дерево з матовим покриттям
Койгучі-справжній ріг буйвола
Шнур Сагео - чорна бавовна
Мекуги - 2 (бамбук)
Вага - 1600 г без сая
- Клинок виготовлений з високовуглецевої сталі 1060, загартованої в глині.
- Ріжуча кромка леза 54-56 HRC, що надає їй високу гостроту і зносостійкість.
- Руків'я виготовлене з масиву твердого дерева, зі вставками з натуральної шкіри ската. Лезо утримується на місці двома бамбуковими штифтами мекугі.
- Натуральний хамон.
- На поверхні клинка можна побачити ХАДА (шкіра клинка) візерунки на сталі.
- Піхви виготовлені з чорного лакованого дерева з матовим покриттям .
- Клинок типу практикал з подовженим руків'ям переважно для рубаючих ударів.
- Такий меч використовував Ода Нобунага.
Сфери застосування Катана довгий меч Нагамакі:
-тренування для відпрацювання техніки ката;
- відточування навичок правильного хвата, замаху, удару;
- розрубування різних спортивних мішеней;
- практичне тамесігірі;
-сталевий меч іайто для занять іайдо, кобудо.
Катана довгий меч Нагамакі | Тренувальний меч Іайто | Самурайський меч ручної роботи
Щоб виготовити таку катану, потрібні більш спеціалізовані майстри з багатим багаторічним досвідом.
Коваль займається виготовленням клинка традиційними методами, такими як Kobuse Kitae, Honsanami Kitae або Soshu Kitae, а тогіші займається поліруванням клинка. Завдяки високому ступеню полірування клинки виготовляються з глини, а хамон є автентичним і дуже помітним.
Після того, як клинок готовий, інші майстри присвячують себе виготовленню руків'я, яке буквально побудоване на клинку.
Всі частини Koshirae натхненні старовинними зразками, знайденими в японських музеях, а теми, що використовуються, є найбільш класичними: Томбо (бабка), Камакірі (богомол, що молиться), Оні (демон), Намі (хвилі) та багато інших.
Висока якість, увага до деталей та оригінальність - це лише деякі з особливостей катан преміум класу!
Меч Нагамакі (яп. 長巻 - довга обгортка) з клинком з високовуглецевої загартованої сталі 1060.
Цю зброю використовували в різні періоди: з 1192 по 1333 роки в період Камакура, з 1334 по 1392 - період Намбоку-те. Найбільшої розповсюдженості мечі Нагамакі набули в період Муроматі - з 1392 по 1573 роки. Також його використовував Ода Нобунага(придбати самурайський меч серії Дайме Ода Нобунага,можна в Галереї японських мечів " Ніхонто" )
Такими мечами з подовженим руків'ям наносили переважно рубаючі удари. У боях із кавалерією - мечем Нагамакі підрубували коням ноги. Використовувалися переважно піхотою. Дворучний хват не змінювався протягом бою. Також ця зброя могла використовуватися як спис.
Піхви довгого меча Нагамакі зроблені з легких порід дерева і покриті чорним матовим лаком. Устя сая (піхов) виготовлено з рогу буйвола. Руків'я обтягнуте шкірою ската (Самегава) і обплетено комбінованим шнуром (цукаїто).
Клинок не має пропилів і доходить до кінця цуки - руків'я меча. Оскільки меч Нагамакі має класичну конструкцію - руків'я кріпиться до клинка за допомогою двох мекугі (бамбуковий штифт), процес збирання або розбирання займає мінімум часу.
Ріжуча кромка леза 54-56 HRC, що надає їй високу гостроту і зносостійкість.
Купити довгий меч Нагамакі в Україні для практики тренувань, прикраси житла або як цінний подарунок Ви можете в Галереї японських мечів " Ніхонто" . Якщо Ви хочете замовити цей меч, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.
Деякі деталі обрамлення меча Нагамакі можуть відрізнятися від представлених на фотографіях, оскільки виробник інколи вносить зміни до виробу. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте деталі, перш ніж замовити цей меч.
Будь який меч, потребує певного догляду. Пропонуємо Вам відвідати розділ «Аксесуари для мечів», в якому можна вибрати необхідні засоби для догляду за мечем. У цьому розділі представлені зручні чохли та сумки для перенесення мечів, підставки для меча, оригінальні оправи та фурнітура.
Щоб уникнути або звести до мінімуму ризик травм, рекомендуємо користуватися захисним екіпіруванням та спеціальним тренувальним одягом-все це Ви зможете знайти в розділі "Тренувальне приладдя"