Тип клинка – Мару
Сталь – багатошарова загартована сталь "Тамахагане"
Нагаса - 73 см з Хабакі
Натуральний Хамон - загартування в глині
Довжина катани в піхвах - 104 см
Довжина катани без піхов - 100 см
Шнур Цука Іто - чорна бавовна
Максимальна товщина клинка - 7 мм
Цуба-металева з різьбленням
Самегва- натуральна шкіра ската
Дол Боші - одинарний
Піхви Сая - чорне лаковане дерево
Шнур Сагео - чорна бавовна
Мекуги - 2 (бамбук)
Вага - 1100 г без сая
- Клинок виготовлений з багатошарової загартованої сталі "Тамахагане".
- Ріжуча кромка леза багатошарового клинка виконана з міцнішої сталі, яка має твердість 58-60 HRC, що надає їй унікальну гостроту і зносостійкість.
- Руків'я виготовлене з масиву твердого дерева, зі вставками з натуральної шкіри ската. Лезо утримується на місці двома бамбуковими штифтами мекугі.
- Натуральний хамон.
- На поверхні клинка можна побачити ХАДА (шкіра клинка) візерунки на сталі.
- Піхви виготовлені з чорного лакованого дерево .
- Клинок типу практикал, з відмінними технічними характеристиками.
Сфери застосування Катана Тамахагане:
-тренування для відпрацювання техніки ката;
- відточування навичок правильного хвата, замаху, удару;
- розрубування різних спортивних мішеней;
- практичне тамесігірі;
-сталевий меч іайто для занять іайдо, кобудо.
Катана Тамахагане | Тренувальний меч Іайто | Самурайський меч ручної роботи
Щоб виготовити таку катану, потрібні більш спеціалізовані майстри з багатим багаторічним досвідом.
Коваль займається виготовленням клинка традиційними методами, такими як Kobuse Kitae, Honsanami Kitae або Soshu Kitae, а тогіші займається поліруванням клинка. Завдяки високому ступеню полірування клинки виготовляються з глини, а хамон є автентичним і дуже помітним.
Після того, як клинок готовий, інші майстри присвячують себе виготовленню руків'я, яке буквально побудоване на клинку.
Всі частини Koshirae натхненні старовинними зразками, знайденими в японських музеях, а теми, що використовуються, є найбільш класичними: Томбо (бабка), Камакірі (богомол, що молиться), Оні (демон), Намі (хвилі) та багато інших.
Висока якість, увага до деталей та оригінальність - це лише деякі з особливостей катан преміум класу!
Клинок катани преміум виготовлений з багатошарової загартованої сталі "Тамахагане", яку в Японії традиційно використовують для кування клинків мечів. Процес отримання цієї сталі полягає у спалюванні при високій температурі (до 1 500 Со) залізного піску і деревного вугілля в спеціальній плавильній печі татара.
Для додання клинку пластичності, під час кування між зовнішніми смужками надміцної сталі вкладається м'якший метал. Ріжуча кромка леза багатошарового клинка виконана з міцнішої сталі, яка має твердість 58-60 HRC, що надає їй унікальну гостроту і зносостійкість. На поверхні клинка Ви можете побачити ХАДА (шкіра клинка) візерунки на сталі, утворені шарами металу з різним вмістом вуглецю (як і в дамаській сталі). Лінія хамон утворюється після зонного загартування і розділяє зони з різними кристалічними структурами сталі.
Оскільки катана "Тамахагане" має класичну конструкцію - руків'я кріпиться до клинка за допомогою двох мекугі (бамбуковий штифт), процес збирання або розбирання катани займає мінімум часу. Клинок катани premium класу "Тамахагане" не має пропилів і доходить до кінця цукі - руків'я меча.
Піхви меча "Тамахагане" зроблені з дерева і вкриті кількома шарами лаку. Руків'я катани обтягнуте натуральною шкірою ската й обплетено бавовняним шнуром.
Меч має дол, що робить його більш збалансованим і керованим .
Купити тренувальний меч Катана Тамахагане в Україні для практики тренувань, прикраси житла або як цінний подарунок Ви можете в Галереї японських мечів " Ніхонто" . Якщо Ви хочете замовити цей меч, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.
Оправи катани "Тамахагане" можуть відрізнятися деякими деталями від зображеної на фотографіях, оскільки є кілька варіантів монтування цуби, футі, менукі. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте деталі, перш ніж замовити цей меч.
Будь який меч, потребує певного догляду. Пропонуємо Вам відвідати розділ «Аксесуари для мечів», в якому можна вибрати необхідні засоби для догляду за мечем. У цьому розділі представлені зручні чохли та сумки для перенесення мечів, підставки для меча, оригінальні оправи та фурнітура.
Щоб уникнути або звести до мінімуму ризик травм, рекомендуємо користуватися захисним екіпіруванням та спеціальним тренувальним одягом-все це Ви зможете знайти в розділі "Тренувальне приладдя"