Сталь - 1060
Нагаса - 54 см - 56 см з Хабакі
Хамон - відсутній
Прогин Сорі - відсутній
Рукоять Цука - 28 см - стиль Хінерімакі з Хішігамі
Шнур Цука Іто - чорна бавовна
Самегава - справжня шкіра ската
Цуба - у стилі Хокей
Боші - Немає
Піхви Сая - чорне лаковане дерево - Kuroro
Шнур Сагео - ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ БЕЗ SAGEO
Мекуги - 2
Маса - 1.6700 гр із Сая
- 1.150 гр без Саї
- Шинкен Ніндзя То з прямим клинком підходить для практики ніндзюцу
- Клинок з високовуглецевої сталі Maru kitae 1060, загартованої в глині, без бохі та справжній стиль Хамона "Sanbonsugi"
- Лезо з повним тангом, закріплене на піхвах двома бамбуковими штифтами Mekugi
- Чорна бавовняна тканина Tsukaito, альтернативна Tsukamaki та квадратна залізна Tsuba
- Чорне лаковане дерево в стилі Saya Kuroro
- ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ БЕЗ САГЕО
- Ідеально збалансовані та підходять для початківців та експертів
Сфери застосування меча Ninja-To Іgа:
-тренування для відпрацювання техніки ката;
-відточування навичок правильного хвата, замаху, удару;
-ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ РІЗАННЯ ОМОТЕ НА ТАТАМІ ТА БІЛЬШ ТВЕРДИХ МІШЕНЕЙ, ТАКИХ ЯК БАМБУК;
-сталевий меч для занять кобудо;
- для практики легкого тамесігірі;
-Іайто, бато-дзюцу, ніндзюцу.
Ніндзя-то (яп. 忍者刀 ніндзято), також відомий як ніндзякен, спеціальний різновид мечів, розроблений шпигунами синобі. Це короткий меч, викуваний для практичних завдань без використання додаткових естетичних елементів. Ніндзя-то мають прямий клинок і квадратну цубу (гарду). Вважається, що не всі оригінальні ніндзято були такими. Деякі джерела стверджують, що ніндзято, на відміну від катани або вакідзасі, використовували для нанесення як ріжучих, так і колючих ударів. Однак основною функцією катани також був потужний ріжучий удар. Також стверджується, що ніндзято мав розмір, оптимальний для битв у вузьких коридорах, де діяти з повною амплітудою замаху було неможливо.
Оскільки японські ковалі-зброярі були тісно пов'язані з аристократією, частіше за все жодних контактів у них із ніндзя не було. Тому звичайна, захоплена у самураїв зброя перероблялася для цілей ніндзя. Типовий ніндзято був більше схожий на вакідзасі, що мав руків'я, як у катани, і розміщувався в таких самих піхвах. Це давало можливість вихопити меч швидше за супротивника і до того ж ошукати його, оскільки таке маскування жодним чином не видавало справжню сутність ніндзя. Коротший клинок у низці випадків був недоліком, тому що супротивник міг значно скоротити дистанцію, але в низці поєдинків це ж було й перевагою, бо ніндзя міг повною мірою використати малу довжину клинка, наприклад, в іайдо-боротьбі, коли треба витягти меч і вразити супротивника якнайшвидше.
Тренувальний шинкен "Ніндзя то Іга" виготовлений зі сталі 1060. Клинок загартований і заточений.
У тренувального меча Ніндзя то Іга клинок коротший за звичайну Катану, що надає перевагу в разі потреби швидкому нанесенню удару без приготування.
Піхви зроблені з дерева і покриті лаком. Руків'я обтягнуте вибіленою шкірою ската і бавовняним шнуром цукаїто.
Купити тренувальний меч для ніндзюцу Ніндзя то Іга в Україні. Ви можете в Галереї японських мечів katanagallery.com.ua Якщо Ви хочете замовити тренувальний меч Ніндзя-то Іга, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.
Деякі деталі обрамлення меча Нінзя-то Іга можуть відрізнятися від представлених на фотографіях, оскільки виробник іноді вносить деякі зміни у виріб. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте деталі, перш ніж замовити цей меч.
Тренувальний меч, як і звичайний меч, потребує певного догляду. Пропонуємо Вам відвідати розділ "Аксесуари для мечів", у якому можна вибрати необхідні засоби для догляду за мечем. У цьому розділі представлені зручні чохли та сумки для перенесення мечів, підставки для меча, оригінальні оправи та фурнітура.
Щоб уникнути або звести до мінімуму ризик травм, рекомендуємо користуватися захисною екіпіровкою та спеціальним тренувальним одягом- все це можна підібрати в розділі "Тренувальне приладдя".