Кошик
0
0.0 ₴

Ми вдячні, що Ви обрали нашу Галерею японських мечів NIHONTO.NET.UA

Схема лояльності Ґірі Додзьо* – це наш спосіб віддячити Вам за довгострокову співпрацю та прихильність до нашої компанії.

Саме тому, будь-який відвідувач нашого сайту, який здійснив другу покупку на суму від $300 (за курсом НБУ), автоматично стає учасником програми Ґірі Додзьо* та отримує постійну, накопичувальну знижку на весь товар, що купується у нас.

Мета програми лояльності Ґірі Додзьо* – максимально спростити для Вас процес покупки! Вам не потрібно спеціальних знижкових карток або клієнтських кодів. Вам достатньо назвати себе та свій номер телефону,а  ми будемо раді надати Вам знижку, яка не має обмежень у часі та діє за принципом накопичувальної системи:де кожна наступна сума покупки додається до вже наявної, і таким чином збільшує відсоток знижки:

При повторній покупці на $300 – знижка 3%.

У міру накопичення:

  • $500 – знижка 4%.
  • $ 1 000 – знижка 5%.
  • $3 000 – знижка 6%.
  • $ 5 000 – знижка 7%.
  • $10 000 – знижка 10%.

ГАЛЕРЕЯ ЯПОНСЬКИХ МЕЧІВ NIHONTO.NET.UA -є почесним членом "ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ КЕНДЗЮЦУ"  ТА ПІДТРИМУЄ ЄДИНУ ДИСКОНТНУ ПРОГРАМУ

Членам федерації Кендзюцу (при пред'явленні Будо-паспорта), надаються спеціальні умови придбання товару, де Ви можете використовувати знижку на всіх сайтах, інтернет- та роздрібних магазинах компаній, партнерів федерації Кендзюцу.   

*Ґірі (義理) - це японський термін, що означає - "Обов'язок Вдячності" або "Зобов'язання". Це можна також охарактеризувати, як глибоке почуття вірності між двома сторонами.

У японців яскраво виражене почуття обов'язку перед людьми і суспільством, у якому вони живуть або перебувають. Якщо в людини є Giri - вона ніколи не забуде своїх зобов'язань, поставивши їх над емоціями.

Giri можна побачити у різних соціальних відносинах: Батьки/діти, Вчитель/студент, Друзі, Начальник/підлеглий.

Будь-який обмін подарунками у школі, коледжі чи між собою – це теж Ґірі . Прийняв подарунок зобов'язаний відповісти рівноцінним за вартістю або за значенням.

Людина або бере на себе зобов'язання, або цього не робить, але просто так від Ґірі відмовитися не можна.

 

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023