Кошик
0
0.0 ₴

Інкан – японська печатка

Особиста печатка Ханко

Класифікація: інкан

Інкан (яп. 印鑑) або Ханко (яп. 判子) - це особиста японська печатка, яка відповідає особистому підпису в європейських країнах. Використовується для засвідчення різних документів.

У японців немає такого поняття, як підпис - вони для цього застосовують Інкан - печатку, на якій зображено (вирізано або виконано гравіюванням) прізвище власника.

Ханко являє собою стрижень зі слонової кістки або дерева. Особистий підпис у чоловіків і жінок різниться розмірами - чоловіча печатка більша. Діаметр ханко може бути від 2 до 7 см. Розмір особистої печатки японця також залежить від становища в суспільстві - у підлеглого або рядового службовця інкан не може бути більшим, ніж у начальника.

Особиста печатка відіграє важливу роль у житті японців - від підписання різноманітних паперів, отримання грошей у банках, відкриття рахунку до запису в заліковій книжці.

Більшість японців мають кілька особистих печаток для різних потреб. Але для офіційних документів може бути офіційно зареєстрований тільки один інкан. Ця печатка називається джіцуін (яп. 実印), є найціннішою і з собою не носиться. Для повсякденного використання в японців є інші печатки ханко.

Традиційний матеріал для виготовлення особистої японської печатки ханко - натуральний камінь, слонова кістка або дерево. У печатках із негранованого каменю полірується тільки один бік, на який наноситься напис. Усі інші грані створюють унікальну форму краю підпису.

 Упродовж останнього часу створюється безліч різновидів печаток ханко. Досить поширеним стає інкан, з'єднаний із ручкою. Доволі зручно - поставити печатку можна одразу після написання необхідного тексту.

Особисті японські печатки ханко мають свою класифікацію залежно від призначення:

Метомеїн - печатка для повсякденного використання.

Гінкоін - банківська печатка. Замовляється в спеціальному салоні й обов'язково реєструється в банку. Застосовується під час засвідчення банківських паперів. Її не можна передавати іншим особам.

Джітцуїн - офіційна печатка для документів. Також замовляється в салоні та реєструється в Мерії (Сіякусьо). Такою печаткою завіряють дуже важливі документи і великі покупки.

Купити інкан - особисту японську печатку в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів Ніхонто. Якщо Ви вирішили замовити печатку ханко, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023