Кошик
0
0.0 ₴

Створення меча

У всього є свій час і термін життя, безсмертна лише душа. І саме тому, коли в оточенні дорогих і престижних, але однотипних речей, людина зустрічає справжній "живий" предмет - вона відчуває особливе ні з чим незрівнянне почуття.

Фахівці об'єднання "Ніхонто" пропонують виготовити (або вдосконалити) Ваш унікальний меч, створений з урахуванням всіх Ваших побажань: від геометрії та розмірів клинка до найдрібніших елементів оздоблення і художнього оформлення. Меч, що повністю відповідає характеру свого власника.

{module 3D Model}

Самурайкатагі 侍気質- "Душа самурая" Для стародавнього воїна, "Катана" це скарбниця його душі. Саме тому у кожного клинка своя аура, своя особлива вібрація, яка проривається з простору, де зароджується гармонія краси і сили.

І ,як будь-який, наділений живою енергією предмет, кожен клинок несе в собі енергетику всіх його творців, ключовим з яких, безсумнівно, є Коваль. У процесі створення меча він бере стихію землі у вигляді руди, з якої буде створено клинок, розпалює стихію вогню у вигляді полум'я в сурмі та, роздмухуючи вогонь за допомогою стихії повітря в ковальських хутрах, із кожним ударом молота й власного серця створює "артефакт", заковуючи в нього й частинку власної душі. Але моментом народженням клинка стане останній етап-загартування, коли зі спеки полум'я клинок занурюється в стихію води, і світові народжується предмет, наповнений не тільки формою, а й змістом, де його творець, подібно до мага, зібравши й підпорядкувавши всі 4 стихії, явив світові дар богів, що покликаний нести творення й гармонію людям.

Виготовлення Японського меча дуже довге і трудомістке, тому навіть сучасний новий меч завжди коштує чималих грошей. Стародавній же меч, створений великим майстром - то цілий статок. Розподіл мечів між синами завжди прописувався спеціальним рядком у заповітах самураїв. Самурай, хоч би яким бідним він був, намагався мати чудовий клинок, вважаючи, що краще перетерпіти голод, ніж не мати "емблеми", що підкреслює його становище і статус. Заради меча самурай міг пожертвувати навіть власним життям. Надалі меч ставав надбанням сім'ї, мав свою історію і, за переказами, в ньому містилися духи всіх колишніх власників.

  Під керівництвом наших майстрів, які є дійсними членами Японського товариства охорони мечів NBTHK, Ви здолаєте весь шлях від ескізів елементів фурнітури та вибору матеріалів заготівлі клинка до вибору колірної гами шкіри та шнурів обплетення. Зрозуміло, що всі етапи робіт будуть проводитися в неухильному дотриманні традиційних технологій і "ритуалів", де кожен крок, кожна деталь ретельно регламентована і має як функціональне, так і символічне значення.

Через деякий час, праця десятка майстрів набуде форми і зробить Вас володарем Меча, що не поступатиметься кращим зразкам Японських традиційних "Ніхонто", клинка, що викликатиме захоплення в усіх, кому пощастить споглядати цю ідеальну зброю, Вашого персонального охоронця, охоронця душі воїна.

Володіння ним змусить сильніше битися Ваше серце і дасть можливість доторкнутися до досконалості, відчуваючи в холоді сталі вируюче полум'я битв.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023