Кошик
0
0.0 ₴

Бокен Daito з цубою

Універсальний дерев'яний бокен

Матеріал:
714.0 ₴
Кількість:
Класифікація: бокен

Бокен Дайто вважається однією з найпопулярніших моделей дерев'яних мечів. Має класичну відносно плоску форму та стандартний прогин. За рахунок цього вдається досягти найбільш повної схожості зі справжньою катаною. Дерев'яний тренувальний меч Дайто відмінно збалансований і легко керований. Відрізняється хорошою маневреністю. Разом із бокеном Дайто в комплекті йде цуба та фіксатор цубадоме.

Тренувальний бокен виготовлений з кизилу або робінії – білої акації.На території України кизил найбільш розповсюджений в Криму,оскільки постачання матеріалу з пів острова є тимчасово недоступним,Вашій увазі пропонується обрати дерев'яний меч з інших відповідних матеріалів, як то ясен та граб.З давніх-давен ясен використовувався для виготовлення дерев'яної зброї. Його деревина відноситься до цінної породи ,а також має високі показники ударної в'язкості, здатності утримувати кріплення та тривалої стійкості до деформації . Граб-"залізне" дерево, чия деревина використовується переважно там, де потрібна висока твердість, в'язкість, стійкість до ударів. При ударних навантаженнях, що перевищують максимальний критичний поріг цих дерев, можуть залишатися такі пошкодження як мікровм'ятини та вм'ятини.

Ця модель бокена підійде як новачкам, так і професіоналам. Точний, витончений бокен Дайто ідеально підходить для Кендо, Айкідо, а з  сая – в Іайто, Батодзюцу.

Технічні характеристики бокену Дайто

  • матеріал – ясен, граб, акація або кизил;
  • довжина – 102 см;
  • прогин – 2,5 см;
  • баланс – 45 см (від торця);
  • вага бокена Дайто з акації – 500-550 грам;
  • вага бокена Дайто з кизилу - 550-650 грам;
  • комплектація: бокен Дайто, цуба та фіксатор цубадоме.

Купити бокен Дайто в Україні (Київ) Ви можете у Галереї японських мечів "Ніхонто" за реальною ціною. Якщо Ви бажаєте замовити універсальний бокен Дайто, але у Вас виникли будь-які питання – зверніться до наших консультантів.

Для правильних занять потрібна форма та захисне екіпірування – у нас Ви можете знайти як повні комплекти БОГУ, так і окремі частини екіпірування, шоломи МЕН, наручі КОТЕ, захист тулуба ДО, а також тінугуї, кендоги, хаками та сумки для комфортного транспортування обладунків і форми.

А для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, будуть цікаві мечі для Іайдо.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023