Кошик
0
0.0 ₴

Бокен KENDO NO KATA

ідеальна модель для фехтування

Матеріал:
714.0 ₴
Кількість:
Класифікація: бокен

Бокен Kendo No Kata – точна копія японського меча для тренувань, який використовують для відточування майстерності у різних японських бойових мистецтвах.

Прекрасно збалансований, бокен Kendo No Kata з потужним «лезом» і руків'ям, що зменшується до торця, забезпечує необхідну для фехтування точність виконання і швидкісну динаміку. Наконечник бокена Kendo No Kata – класичний, тіло меча має більший прогин. В основному бокен Kendo No Kata використовується з гардою (цубою).

Бокен Kendo No Kata виготовлений із ретельно підібраної та підготовленої деревини, обраної та зрізаної у спеціальних місцях. Основним матеріалом для виготовлення дерев'яного бокена є тверда деревина південних  дерев, що має унікальні властивості: біла акація (робінія) і кизил.На території України кизил найбільш розповсюджений в Криму,оскільки постачання матеріалу з пів острова є тимчасово недоступним,Вашій увазі пропонується обрати дерев'яний меч з інших відповідних матеріалів, як то ясен та граб.З давніх-давен ясен використовувався для виготовлення дерев'яної зброї. Його деревина відноситься до цінної породи ,а також має високі показники ударної в'язкості, здатності утримувати кріплення та тривалої стійкості до деформації . Граб-"залізне" дерево, чия деревина використовується переважно там, де потрібна висока твердість, в'язкість, стійкість до ударів. При ударних навантаженнях, що перевищують максимальний критичний поріг цих дерев, можуть залишатися такі пошкодження як мікровм'ятини та вм'ятини.

Технічні характеристики дерев'яного бокена Kendo No Kata

  • матеріал бокена - ясен, граб, кизил або біла акація (робінія);
  • довжина бокена - 102 см;
  • прогин бокену - 2,60 см;
  • баланс бокена - 45 см від торця;
  • вага бокена - кизил: 550-650 грам, акація: 500-550 грам

Купити бокен Kendo No Kata в Україні (Київ) Ви можете у Галереї японських мечів "Ніхонто" за реальною ціною. Якщо Ви бажаєте замовити дерев'яний меч бокен Kendo No Kata, але у Вас виникли будь-які питання – зверніться до наших консультантів.

Для правильних занять потрібне правильне обладнання та форма – у нас Ви можете знайти як повні комплекти БОГУ, так і окремі частини екіпірування, шоломи МЕН, наручі КОТЕ, захист тулуба ДО, а також тенугуї, кендоги, хаками.

А для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавий розділ тренувальних мечів для Іайдо.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023