Кошик
0
0.0 ₴

Кодаті дерев'яний

Так званий «маленький таті»

Матеріал:
483.0 ₴
Кількість:
Класифікація: дерев'яний кодачі

Дерев'яний Кодаті – так званий «маленький таті» є полегшеною версією японського меча – відмінно підходить для тренувань в обмеженому просторі або вдома. Ідеальний для підлітків та дітей. Кодаті легко вихоплюється під час поєдинку.

Тренувальний меч Кодаті виготовлений з ретельно підібраної та підготовленої деревини, обраної та зрізаної у спеціальних місцях. Основним матеріалом для виготовлення дерев'яного бокена є тверда деревина  південних дерев і має унікальні властивості: біла акація (робінія) і кизил.На території України кизил найбільш розповсюджений в Криму,оскільки постачання матеріалу з пів острова є тимчасово недоступним,Вашій увазі пропонується обрати дерев'яний меч з інших відповідних матеріалів, як то ясен та граб.З давніх-давен ясен використовувався для виготовлення дерев'яної зброї. Його деревина відноситься до цінної породи ,а також має високі показники ударної в'язкості, здатності утримувати кріплення та тривалої стійкості до деформації . Граб-"залізне" дерево, чия деревина використовується переважно там, де потрібна висока твердість, в'язкість, стійкість до ударів. При ударних навантаженнях, що перевищують максимальний критичний поріг цих дерев, можуть залишатися такі пошкодження як мікровм'ятини та вм'ятини.

Технічні характеристики дерев'яного кодаті

  • Матеріал - ясен, граб, кизил або біла акація (робінія);
  • Довжина - 55 см;
  • Вага кодаті - кизил 350 грам, акація 250 грам, ясен-------,граб---------

Купити дерев'яний кодати в Україні (Київ) Ви можете у Галереї японських мечів "Ніхонто" за реальною ціною. Якщо Ви хочете замовити дерев'яний меч Кодаті, але у Вас виникли будь-які запитання – зверніться до наших консультантів.

Для правильних занять потрібне захисне екіпірування та форма – у нас Ви можете знайти як повні комплекти БОГУ, так і окремі частини екіпірування, шоломи МЕН, наручі КОТЕ, захист тулуба ДО, а також тінугуї, кендоги, хаками та сумки для комфортного транспортування обладунків та форми.

А для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавий розділ тренувальних катан для Іайдо.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023