Кошик
0
0.0 ₴

Тонфа дерев'яна

копія традиційної холодної зброї острова Окінава

Матеріал:
1 113.0 ₴
Кількість:
Класифікація: тонфа

Тонфа — це тренувальна зброя, виготовлена з деревини твердих порід і є копією традиційної холодної зброї острова Окінава. Тонфа- це палиця довжиною 50 – 60 см з ручкою, закріпленою перпендикулярно основній частині, прообраз сучасної поліцейської палиці. Її прототипом стало руків'я для невеликого рисового млина. У поєдинку використовують дві тонфи. Виготовлено тонфу з дерева білої акації або кизилу.На території України кизил найбільш розповсюджений в Криму,оскільки постачання матеріалу з пів острова є тимчасово недоступним,Вашій увазі пропонується обрати дерев'яне танто з інших відповідних матеріалів, як то ясен та граб.З давніх-давен ясен використовувався для виготовлення дерев'яної зброї. Його деревина відноситься до цінної породи ,а також має високі показники ударної в'язкості, здатності утримувати кріплення та тривалої стійкості до деформації . Граб-"залізне" дерево, чия деревина використовується переважно там, де потрібна висока твердість, в'язкість, стійкість до ударів. При ударних навантаженнях, що перевищують максимальний критичний поріг цих дерев, можуть залишатися такі пошкодження як мікровм'ятини та вм'ятини.

Зверніть увагу: розмір тонфи, форма та матеріал підбирається при замовленні індивідуально!

Купити дерев'яну тонфу в Україні (Київ) Ви можете у Галереї японських мечів "Ніхонто" за реальною ціною. Якщо Ви хочете замовити дерев'яну тонфу для тренувань, але у Вас виникли будь-які запитання – зверніться до наших консультантів.

Для правильних занять потрібна форма та екіпірування – у нас Ви можете знайти як повні комплекти БОГУ, так і окремі частини екіпірування, шоломи МЕН , наручі КОТЕ, захист тулуба ДО, а також тінугуї, кендоги, хаками та сумки для комфортного транспортування обладунків і форми.

А для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавий розділ тренувальних катан для Іайдо.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023