Кошик
0
0.0 ₴

Мечі для Іайдо

Тренувальні катани для Іайдо

Іайдо – «Мистецтво зустрічати сидячи» - це один із видів японського бойового мистецтва будо. У даному розділі Галереї японських мечів Ніхонто представлені тренувальні катани для Іайдо.

Тренувальні катани для Іайдо, на відміну від катани для тамесигірі, не призначені для розрубування та не є бойовою зброєю. Але, незважаючи на це, катана для Іайдо може мати легке загартування, лінію хамон і незначне заточування. Клинок меча іайто може бути виготовлений зі сталі або немагнітного сплаву на основі алюмінію. Катани з клинком зі сплаву дещо легші за сталеві, але за всіма іншими параметрами повністю відповідають справжнім катанам.

Купити тренувальну катану для Іайдо в Україні (Київ) Ви можете як окремо, так і в комплекті з підставкою. Форму та варіант моделі ви можете обрати самостійно в розділі " Підставки для мечів."

 Тренувальний меч вакідзасі

Тренувальний меч Іайто

Меч катана тренувальний з алюмінієвого сплаву

Меч іайто ручної роботи

Самурайський меч ручної роботи

Меч тренувальний для Іайдо зі сталі 440

Показано 1. 10 із 11

Катани для Іайдо, як і японські раритетні мечі, також є об'єктом колекціонування. Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ спеціального захисного екіпірування та одягу для тренувань по кендо.

Поціновувачів японської культури та колекціонерів самурайської холодної зброї можуть зацікавити різні антикварні та раритетні експонати нашої галереї – старовинні цуби, репліки японських обладунків, оправи для катани, старовинні кодзуки та ін.

Якщо Ви вирішили придбати антикварну катану, вакідзасі, танто або інший раритетний виріб, зателефонуйте нам  або напишіть на пошту і ми зможемо задовольнити запити навіть найвибагливіших покупців.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023