Кошик
0
0.0 ₴

Катана для Іайдо TSUNAMI Goku Iaito

Меч катана тренувальний з алюмінієвого сплаву

Класифікація: катана для іайдо

Тренувальна катана для Іайдо Tsunami Goku Iaito Aluminium виготовлена з немагнітного алюмінієвого сплаву ,тому набагато легша за стандартні мечі для Іайдо. Так само, як і у катани Сенші, клинок катани Гоку Іайто незагострений , тож не може використовуватися для практики тамесигірі. Катана виготовлена без претензій на крутий зовнішній вигляд, але цілком функціональна та відповідає своєму основному призначенню – для спортивних вправ з мечем.

У тренувальної катани Tsunami Gokaito Aluminium руків'я  кріпиться до клинка за допомогою двох мекуг (бамбуковий штифт), тому процес складання або розбирання меча займає мінімум часу. Піхви меча для Іайдо Goku Iaito Aluminium виготовлені з дерева та покриті лаком. Руків'я катани обтягнуте натуральною шкірою ската та обплетене шнуром зі штучного шовку.

Оскільки клинок катану для Іайдо Tsunami Гоку Іайто виготовлений з немагнітного сплаву на основі алюмінію, цей тренувальний меч не потрібно щоразу збирати і розбирати, а можна вільно транспортувати.

Технічні характеристики тренувального меча катани Tsunami Goku Iaito Aluminium

  • довжина катани в піхвах – 106 см;
  • довжина катани без піхов – 102 см;
  • довжина клинка з муфтою хабаки – 71 см;
  • максимальна товщина клинка – 7,0 мм;
  • маса меча без піхов – 0,620 кг;
  • сталь клинка – немагнітний алюмінієвий сплав.

Сфери застосування тренувального меча катани Tsunami Goku Iaito Aluminium

  • тренування для відпрацювання техніки ката;
  • відточування навичок правильного хвату, замаху, удару;
  • рольові ігри.

Купити катану для Іайдо Tsunami Goku Iaito Aluminium в Україні (Київ) Ви можете у Галереї японських мечів "Ніхонто" за реальною ціною. Якщо Ви бажаєте замовити тренувальний меч катана Goku Iaito, але у Вас виникли будь-які питання – зверніться до наших консультантів.

Деякі деталі обрамлення катани для тренувань Гоку Іайто можуть відрізнятися від представлених на фотографіях, оскільки виробник інколи вносить деякі зміни до виробу. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте деталі перед тим, як замовити меч для Yaito Tsunami Goku Iaito Aluminium.

Пропонуємо Вам відвідати розділ" Аксесуари для японського меча ", в якому Ви знайдете не тільки необхідні засоби по догляду за мечем , а й зручні чохли та сумки для перенесення мечів, підставки для меча, оригінальні оправи та фурнітуру.

Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавий розділ спеціального захисного екіпірування та одягу для тренувань.

Поціновувачів японської культури та колекціонерів самурайської холодної зброї також зацікавлять раритетні експонати – антикварні мечі, старовинні цуби та інші предмети колекціонування.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023