Кошик
0
0.0 ₴

Катана Темний Майстер Pro тренувальна

Меч катана для Іайдо

Класифікація: катана для іайдо

Тренувальна катана для Іайдо Темний Майстер Pro виготовлена з кованої загартованої конструкційної сталі 65 Г твердістю 42-45 HRC. Клинок катани заточений і незважаючи на те, що призначений переважно для Іайдо, може успішно використовуватися для розрубування не дуже твердих або простих  матеріалів та  спортивних мішеней з картону.

У тренувальної катани Темний Майстер Pro руків'я кріпиться до клинка за допомогою двох мекуг (бамбуковий штифт), тому процес складання або розбирання меча займає мінімум часу. Клинок японського тренувального меча катана немає прорізів і доходить до кінця цуки –  руків'я меча.

Піхви меча для Іайдо Темний Майстер Pro виготовлені з дерева та вкриті лаком. Руків'я катани обтягнуте штучною шкірою ската та обплетене бавовняним шнуром.

Технічні характеристики тренувального меча катани Темний Майстер Pro

  • довжина катана в піхвах – 104 см;
  • довжина катану без піхов – 99 см;
  • довжина клинка з муфтою хабаки – 70 ± 2 см;
  • максимальна товщина клинка – 7,0 мм;
  • маса меча без піхов – 0,950 кг;
  • сталь клинка - конструкційна 65Г

Сфери застосування тренувального меча катани  Темний Майстер Pro

  • тренування для відпрацювання техніки ката;
  • сталевий меч іайто для занять іайдо, кобудо;
  • відточування навичок правильного хвату, замаху, удару;

Купити катану для Іайдо Темний Майстер Pro в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто" за адекватною ціною. Якщо Ви бажаєте замовити тренувальний меч катана Темний Майстер Pro, але у Вас виникли будь-які питання – зверніться до наших консультантів.

Оправа катани Темний Майстер Pro може відрізнятися деякими деталями від зображеної на фотографіях, оскільки є кілька варіантів монтування цуби, футі, менуки. Щоб уникнути непорозумінь у випадках, коли якийсь елемент оформлення тренувального меча має для Вас істотне значення, уточнюйте деталі перед тим, як замовити катану для Іайдо Темний Майстер Pro.

Тренувальна катана, як і звичайний меч, вимагає певного догляду. Пропонуємо Вам відвідати розділ "Аксесуарів для мечів", в якому можна вибрати необхідні засоби по догляду та заточування. У цьому розділі також представлені зручні чохли і сумки для перенесення мечів, підставки для меча, оригінальні оправи та фурнітура.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023