Кошик
0
0.0 ₴

Вакідзаші

Для того, щоб придбати вакідзасі - короткий самурайський меч, не обов'язково їхати до Японії.

Меч Вакідзасі - це короткий японський меч самурая. Довжина леза клинка варіюється від 30 до 60 см (1 - 2 сяку). Вакідзасі має однобічне заточування клинка із зонним загартуванням (лінія хамон). Вигин леза меча дещо менший, ніж у катани. Цука - руків'я вакідзасі розраховане на півтора хвата.

Вакідзасі, або короткий самурайський меч (сето), разом із довгим японським мечем (дайто) катаною, виконані в одному стилі, становили дайсьо (пару). Правом носіння і використання дайсьо володіли виключно самураї. За етикетом, самурай, при вході в будинок, зобов'язаний був залишити катану на підставці катанакаке або передати служникові. Меч вакідзасі японські самураї завжди носили на собі і в будинку могли його не знімати. Тому вакідзасі часто називали "хранителем честі" самурая.

Короткий самурайський меч виконував також допоміжну функцію - у випадках, коли немає можливості використовувати катану в обмеженому просторі.

Вакідзасі мали право носити не тільки самураї, а й ремісники, купці. Носився короткий самурайський меч заткненим за пояс збоку.

Деякі фехтувальні школи навчали мистецтву парної роботи - бій двома мечами одночасно.

Короткий меч ручної роботи

Самурайський меч ручної роботи

Меч у світлих тонах з білим обплетенням цуки

Меч для любителів, початківців та експертів

Самурайський клинок з ресорної сталі

Меч ідеально підходить для вправ з різання

Меч, що символізує відвагу, мужність та мудрість

Гострий ресорний сталевий клинок

Показано 1. 10 із 17

Вакідзасі, як і будь-якій холодній зброї, необхідний правильний догляд. Для чищення клинка використовують рисовий папір, а для змащення - олію гвоздики або камелії.

Якщо потрібне полірування клинка, рекомендуємо звернутися до наших фахівців, оскільки ця процедура вимагає особливого підходу. Полірування клинка вакідзасі буде виконано справжніми майстрами-професіоналами.

Все необхідне для догляду, заточування і перенесення мечів Ви знайдете, відвідавши розділ  " Аксесуари для мечів". Підставку під меч або кріплення можна придбати в категорії "Підставки".

Також поціновувачів японської культури та колекціонерів самурайської холодної зброї зацікавлять інші раритетні та антикварні експонати нашої галереї - старовинні цуби, репліки самурайської обладунків, колекційні катани та вакідзасі, а також багато іншого.

А для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавий розділ "Тренувальних мечів". Ви можете вибрати якісний бамбуковий сінай або надійний дерев'яний бокен. Захисні обладунки та одяг для занять Кендо представлено в розділі " Тренувальне приладдя".

Якщо Ви вирішили придбати антикварну катану, вакідзасі, танто або інший раритетний виріб, зателефонуйте нам або напишіть на пошту, і ми зможемо задовольнити запити навіть найвибагливіших покупців.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023