Кошик
0
0.0 ₴
Каторі

Визначення Каторі

Повна назва Тенсін Сьоден Каторі Сінто-рю (天真正伝香取神道流) всеосяжна система бойових мистецтв, одна з найдавніших шкіл традиційних японських бойових мистецтв, що існують на даний момент, і найдавніша з комплексних систем бойових мистецтв Японії. Засновник школи, Іідзаса Теїсай Іенао, (народився в 1387 році.) Сама школа називає датою свого заснування 1447, Каторі Сінто-рю є першоджерелом для багатьох шкіл бойових мистецтв Японії, і є першим бойовим мистецтвом, яке було визнано урядом країни як Національне Надбання Японії (1960)


Мета та завдання навчання

Як комплексною традицією будзюцу – бойових мистецтв, навчання включає володіння багатьма видами зброї та допоміжними дисциплінами. Основний акцент у навчанні робиться на кендзюцу (фехтування мечем - довгим, коротким, парою мечів).

Всі розділи вивчаються у формі ката, що залишився незмінними з часів заснування школи, з використанням тренувальної дерев'яної зброї: боккена (меча), бо (жердини) та нагінати (різновиди алебарди). Розділ іай-дзюцу (вихоплювання меча) вивчається з тренувальним не заточеним мечем (іай-то). Шляхом багатьох тисяч повторень ката володіння мечем засвоюється на рівні рефлексів, що дозволяє фехтувальнику битися, не замислюючись.

Основна лінія школи навчання в ката дає, в основному, два типи тактичних дій: "провокація-відхід-контратака" або просто "відхід-контратака". Лінія власної ініціюючої атаки простежується лише в ката іайдзюцу, але без завдання знищення противника першим же ударом.


Для занять Вам знадобиться


Де навчають

Назва,
сайт
 
Телефон, адреса Тренер Режим тренувань Вартість
Сін Ітто Рю Кендзюцу
combat-kendo.kiev.ua< /a>
(067) 238 40 00
м. Київ, вул. Половецька, б. 49
(м. "Лук'янівка")
Андрощук Дмитро Михайлович
4 дан Айкідо, 3 дан Кен себу До,
1 дан Сін Іто Рю Кендзюцу
Пн, Ср, Пт
21.00-22.30
800 грн./міс.

 

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023