Кошик
0
0.0 ₴
Ручне заточувуання та полірування на водяних каменях

 

Заточення клинка катани, вакідзаші

Професійне ручне заточування надає клинку гостроту для гоління, яку неможливо отримати при серійному виробництві. Цей тип заточування виконується вручну майстром-професіоналом. Заточення такого класу - це довга кропітка робота, але повірте, катана, загостена подібним чином, зможе посперечатися в гостроті з традиційною японською. Радимо прислухатися до рекомендацій майстра щодо кута ріжучої кромки, адже геометрія клинка, твердість і в'язкість сталі, функціональні завдання для клинка – все це відіграє величезну роль у правильному виборі кута та ступеня полірування ріжучої кромки.

Застосування спеціальних абразивів і виключно ручне виконання дає змогу максимально наблизитися до бритвеної гостроти, яку дає традиційне полірування.

Вартість заточування клинка катани від 1500 грн
Вартість заточування клинка вакідзаші від 1200 грн

 

Правка, підточування катани, вакідзаші, танто

Трапляється, що лезо з часом втрачає бритвену гостроту, але в повноцінному заточуванні клинка поки що немає необхідності. У цій ситуації потрібна легка правка або підточування леза.

Вартість правки, підточування клинка катана 420 грн
Вартість правки, підточування клинка вакідзаші, танто 350 грн

 

Традиційне японське полірування клинка

Полірування клинка катани або вакідзаші проводиться виключно на натуральному водному камені за всіма правилами старовинних японських технік професійним майстром-заточником тільки вручну.

При поліруванні меча ні в якому разі не можна використовувати електроінструмент! Це просто вб'є меч.

Полірування проводиться по всій поверхні комі (клинка), крім хвостовика накого, якого традиційно не повинна торкатися рука іншого майстра, крім коваля.

Ручне полірування японського клинка на водяному камені не тільки додасть Вашому мечу гостроту для гоління, але й проявить його структуру, витонченість лінії хамон і малюнок сталі (шкіру клинка).

Це відбувається завдяки особливому хімічному складу самих натуральних заточувальних каменів, їх правильному підбору для певних видів сталі.

Вартість полірування клинка меча обумовлюється індивідуально у зв'язку зі складністю процесу

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023