Кошик
0
0.0 ₴

Засоби по догляду та заточуванню

Водний камінь, гвоздичне масло для катани

У сучасному світі меч є переважно предметом колекціонування, ніж бойовою зброєю. Але є люди, які продовжують удосконалюватися в японських бойових мистецтвах. Немає жодної різниці, чи це тренувальний меч, чи колекційний, чи меч практикал для тамесігірі - всі вони потребують періодичного догляду. Лезо регулярно потрібно чистити і змащувати. Для чищення клинка меча рекомендується використовувати певні види паперу, а для змащення - спеціальне гвоздичне масло для меча. При правильному догляді клинок ніколи не дізнається, що таке іржа. Піхви і руків'я не розсохнуться, і будуть надійно захищати "душу самурая".

Камінь для фінішного заточування клинка

Камінь для фінішного оброблення клинка

Молоточок для вилучення мекугі

Набір для ремонту сая самурайського меча


Набір засобів та пристроїв Teiregu HQ по догляду за мечем

Все необхідне для догляду за клинком в одному наборі

Масло утіко, папір ваші та тканина для протирання леза

Масло для меча, утіко, тканина ваші для леза, шовкова тканина для огляду леза


Стандартний набір для догляду за мечем містить усе необхідне - папір для видалення старого мастила та олія для катани, фланелева серветка та порошок утіко для клинка. Розширений набір містить додатково латунний молоточок мекугі нукі та щільну тканину для очищення меча. Ви можете ознайомитися з інструкцією, в якій покроково описано, як правильно доглядати за мечем.

Водні камені використовуються для заточування і полірування клинка меча. Водний точильний камінь хазуя застосовують для фінішної заточки леза меча. Водний полірувальний камінь джизуя використовується для чистової обробки клинка.

У цьому розділі Ви також знайдете молоточок мекугі-нукі для витягування штифтів мекугі під час зняття руків'я меча та масло для догляду за клинком катани.

Якщо Ви не хочете ризикувати, зверніться до нашого сервіс-центру TOGIA. Професіонали акуратно заточать Ваш меч, відполірують лезо і за потреби проведуть інші необхідні роботи.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023