Кошик
0
0.0 ₴

Етапи створення меча

31

Процес створення меча

1. Клинок


  Ключовий елемент майбутнього виробу - смертоносний клинок із загартованої сталі.
Цей процес вимагає максимального зосередження!!!
До Вашої уваги пропонується безліч варіантів: це може бути автентичний Японський клинок, виготовлений у давнину або в сучасний період, доступнішим варіантом може стати готовий клинок низки зарубіжних виробників і приватних артилій, а може, Ви захочете розмістити індивідуальне замовлення клинка у вітчизняних або зарубіжних майстрів. У будь-якому разі Ви отримаєте повну інформацію про виробника і майбутні характеристики обраного виробу.

katana element tati1

2. Фурнітура


    Такі металеві (і не тільки) елементи оправи меча як: Фучі, кашира, Менукі, і цуба, додадуть клинку свій унікальний неповторний вигляд, це може бути як типова фурнітура, яку можна знайти на тематичних сайтах, так і раритетні вироби, представлені на аукціонах і в антикварних магазинах. Чудовим варіантом можуть стати репліки на автентичні вироби виконані як у бронзі, так і з використанням срібла та дорогоцінних металів. А для задоволення вишуканих запитів, ювеліри нашого центру дозволять Вам реалізувати свої найсміливіші фантазії, пройшовши з Вами шлях від ескізу на папері до готових художніх витворів у металі з використанням традиційних технік і дорогоцінних матеріалів.

фурнитура меча

3. Дерев'яна основа під Каширає


   Виготовлення "правильної" основи для оправи майбутнього клинка - це запорука надійності меча та зручності його експлуатації. Ретельна підгонка кожного елемента піхов і руків'я дасть змогу клинку комфортно, а головне надійно розташовуватися в новому "одязі", унеможливлюючи будь-які люфти й затирання. Вам на вибір буде надано визначити одну з чотирьох базових форм руків'я, а майстер врахує анатомічні особливості Вашої руки,
підібравши оптимальний обсяг і довжину майбутньої Цука ( руків'я).

1716

4. Елементи оправи


  Традиційно, гирло клинка Коігучі (рот коропа) обрамлялося обідком, виготовленим з рогу водяного буйвола, що перешкоджало розтріскуванню і пошкодженню піхов під час експлуатації. Також цей матеріал був поширений для виготовлення Куріката (скоби для фіксації шнура Сагео) і Коджирі (закінчення піхов). У бойових клинках, призначених для важких походів, Коджирі виконувався з металу. Особлива увага приділяється муфті меча Хабакі, відіграючи важливу функціональну роль (замикаючи клинок у піхвах), вона є також окремим декоративним елементом. Виконана з мідних сплавів, срібла або сплавів золота, вона може бути прикрашена різьбленням або декоративною насічкою. Також на ній часто зображували фамільний герб (Мон) майбутнього господаря меча.

 e2e3

5. Оздоблення руків'я та піхов


    Наближаючись до моменту монтажу руків'я, у нас з'являється можливість внести найяскравіший елемент в оправі, це колірний ансамбль руків'я меча і піхов. Це як ні що інше підкреслить характер власника і його смак. Самегава (висушена шкіра ската), яка використовується для покриття руків'я, може бути пофарбована майже в будь-який колір, а натягнутий на неї шнур Цукаіто, виконаний з шовку, бавовни або синтетики, зробить її практично монолітною. Різні колірні рішення і способи плетіння шнура Цукаїто зроблять Ваш клинок унікальним, а різні стилі і кольори забарвлення піхов додадуть неповторного вигляду Вашій зброї. Також за Вашим бажанням може бути нанесене гравіювання .Завершальним етапом стане фіксація Сагео (шнура піхов), зав'язаний традиційним вузлом, він прикрасить та доповнить композицію, а легким рухом руки він перетвориться на багатофункціональний елемент, який дасть змогу не лише фіксувати клинок під час носіння, а й застосувати його п'ятнадцятьма іншими способами відповідно до повчань стародавніх буси (воїнів-дворян).

 4745

 

 

Важливо!
Процес виготовлення катани досить складний та об'ємний. Традиції передбачають не тільки технічну послідовність усіх дій, а й дотримання певних ритуалів. Тому загальна тривалість роботи над одним мечем може займати до кількох місяців.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023