Кошик
0
0.0 ₴

Бокени

Меч для Кендо

Бокени – тренувальні мечі, що виготовляються з твердих сортів деревини, зазвичай кизилу або білої акації. Бокен використовують на тренуваннях для зниження ризику травмувати себе або партнера.

Виготовити тренувальний бокен не так вже й легко. Хоча, здається, ну що там такого складного – вистругав дерево – і готово! Але це не так. Після ретельного відбору деревина проходить поетапне, багатоступеневе сушіння. Кожен матеріал, а це кизил і біла акація – робінія, свої температурні режими сушіння, способи обробки та інші секрети майстрів минулих століть.

Купити бокен Ви можете в Галереї "Ніхонто" за оптимальним співвідношенням ціна - якість. Крім бокенів є чудовий вибір іншої тренувальної зброї для Кендо: жердини, нагінату, бамбукові мечі Сінай, тонфи і субуріто. Для безпечних тренувань можна вибрати малий або великий чокен.

імітація бойового "кинджалу самурая"

Безпечний ніж для тренувань

Так званий «маленький таті»

копія японського короткого меча

Меч для тренувань в обмеженому просторі або вдома

дерев'яний макет японського меча для тренувань

ідеальна модель для фехтування

Показано 1. 10 із 24

Оскільки основна вимога до тренувальної зброї – це твердість і здатність матеріалу витримувати сильні удари, бокени виготовляють із деревини твердих порід. Твердість у деревини кизилу та акації приблизно однакова – близько 80 Н/мм2, а ось щільність різна: у кизилу більш висока (750 кг/м3), ніж у робінії (700 кг/м3).

Кизил легше піддається обробці та поліруванню,  має натуральний білий колір. Для виготовлення бокенів використовують нерозпиляні дошки, а цілісні гілки кизилу, зберігаючи кільцеву структуру. Завдяки цьому досягається приголомшлива стійкість такого тренувального меча до вищерблин і сколин, тривалих навантажень. Бокени з деревини південного кизилу надійні та довговічні.

Бокени з акації також зарекомендували себе як відмінну тренувальну зброю. Деревина робінії після полірування набуває приємного жовто-золотистого кольору. При ударах деревина може злегка вминатися, проте має високу надійність і довговічність.

Дерев'яний бокен – макет самурайської катани складається з трьох частин:

  • бокен – дерев'яний макет меча;
  • цуба - гумова, шкіряна або пластикова гарда;
  • ущільнювальне кільце.

Руків'я може бути обплетене шнуром цукаїто для запобігання ковзанню.

Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавий розділ мечів для тамесигірі. Зменшити ймовірність травм під час тренування допоможе спеціальне захисне екіпірування та одяг для Кендо , а також інше приладдя.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023