Тренировочные мечи

Катані для Іайдо (іайто), бокені, синаї, чокені

Іайто, бокені, синаї, чокені – тренувальні мечі для відпрацювання практичних навичок у різних бойових мистецтвах.
К сожалению, товаров не найдено

Пожалуйста, измените критерии фильтрации

Катана для Іайдо

Меч для тренувань відрізняється від катан для тамесігірі і не призначена для практичного розрубування. Клинки мечів для Іайдо виготовлені з алюмінієвого сплаву або сталі. На деяких з них може бути лінія зонного загартування та легке заточування. Тренувальні мечі не є бойовою зброєю, але за основними характеристиками (форма, вага, балансування тощо) відповідають справжнім мечам . Використовуються в японському бойовому мистецтві Іайдо - "Зустрічати сидячи".


Бокен

Тренувальний японський меч, виготовлений із твердого дерева. Його використовують на тренуваннях для зниження ризику завдати травми партнеру або собі. Але не варто недооцінювати боккен - в умілих руках це страшна зброя! За рахунок концентрації кінетичної енергії на кінчику меча (якщо він правильно зроблений), можна проломити голову або розсікти м'які тканини тіла.


Сінаї, або бамбуковий меч

Ще один різновид класичної тренувальної японської зброї. Сінаї з бамбука використовуються лише в кендо – сучасному мистецтві фехтування.

Сінаї є чотири смужки бамбука (таке), стягнуті шкірою. Цуба фіксується гумовим кільцем цубадоме.


Полимерное оружие

Гнучка імітація меча. Традиційно виготовляється з розщепленого бамбука та м'якого шкіряного чохла (ФУКУРО), що дозволяє тренуватися безпечніше, ніж зі звичайним мечем СИНАЙ. Сучасні чокени виготовляються з ПВХ-трубки і покриваються шаром, що демпфує, у вигляді спіненого каучуку або поліетилену, обтягнутий по верху штучною шкірою або кордурою. Дана зброя дозволяє працювати з партнером у повний контакт у режимі реального поєдинку (СІНКЕН) без небезпеки травмування партнера. Даний м'який тренувальний інвентар є актуальним як для новачків, так і для досвідчених практиків.


Купити тренувальний меч в Україні (Київ) Ви можете у Галереї японських мечів Ніхонто за реальною ціною. Якщо Ви хочете замовити меч для тренувань, але у Вас виникли будь-які запитання – поставте їх нашим консультантам.

Для продуктивних зайнять потрібне правильне екіпірування та одяг для тренувань – у нас Ви можете знайти як повні комплекти БОГУ, так і окремі частини екіпірування, шоломи МЕН, наручі КОТЕ, захист тулуба ДО, а також тінугу, кендоги, хаки та сумки для комфортного транспортування обладунків та форми.

Обратная
связь