Кошик
0
0.0 ₴
Сакіморі

Визначення Сакіморі

Сакіморі* 防人, «охоронці» -стиль бою із сучасними видами стрілецької та холодної зброї.

Сучасна школа ведення бою сакіморі, розроблена Ізраїльськими силовими структурами, взяла за основу швидку та ефективну систему підготовки, побудовану на основі аналізу максимальної ефективності дій у реальних бойових умовах. Вся програма передбачає досягнення в найкоротші терміни «автоматичних» дій реагування, що навчаються, незалежно від їх початкового рівня підготовки.

*Солдати охоронних військ у стародавній Японії VII—X ст., сформовані  для захисту Західної Японії від можливого вторгнення китайсько-корейської армії. Оскільки служба в лавах сакиморі тривала 3 роки на основі загальновійськової повинності і набиралася переважно з місцевих селян, ключовим завданням була швидка і ефективна підготовка солдатів для виконання бойового завдання. До того ж, виконуючи функції берегової охорони, вони повинні були відбивати атаки і вести бій автономно, без підтримки урядових військ та регулярної армії.


«Sakimori»-«Бусідо» 21 століття

Стиль бою із сучасними видами стрілецької та холодної зброї. Практикується Міністерством Оборони Ізраїлю, поліцією, а також рядом провідних Академій антитерористичної та професійної підготовки для структур охорони.

- ТЕХНІКИ ВОЛОДІННЯ СУЧАСНОЮ ЗБРОЄЮ (Вогнепальною, холодною та спецзасобами)
- ТЕХНІКА ВОЛОДІННЯ РУКОПАШНИМ БОЄМ
- РОЗВИТОК ФІЗИЧНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ
- НАВИЧКИ ВИЖИВАННЯ В УМОВАХ ТЕРОРУ ТА КРИМІНАЛЬНИХ АТАК

Основний принцип побудови програм навчання:

«Сучасність загроз – актуальність методів захисту»

Загроза сучасного світу №1 (Америка; Іспанія; Франція; Туреччина; Бельгія; Великобританія тощо) – ТЕРРОРИЗМ та ТЕРАКТИ. Найкращий і найдосвідченіший у методах боротьби з ним – Ізраїль!

- В Армії оборони Ізраїлю один із найвищих рівнів підготовки загонів спеціального призначення для боротьби з терором (постійно вдосконалюється в ході проведення бойових операцій проти терористів).

- Усі підрозділи охорони громадської безпеки  Ізраїля проходять професійну підготовку з урахуванням роботи в умовах терактів . Програми тренінгу та підготовки побудовані на основі аналізу максимальної ефективності дій у реальних бойових умовах та удосконалюються даною практикою постійно. Побудова тренінгу відрізняється базуванням на основі обліку фізіологічних показників та «інтуїтивної» поведінки людини у стресових бойових умовах.  Процес тренінгу передбачає досягнення у найкоротші терміни «автоматичних» дій реагування, що навчаються, незалежно від їх початкового рівня підготовки (це необхідна практика для армії, де майже 70% складу є підготовленими резервістами, і найчисленнішим сектором державної та приватної охорони).

Підготовка та тренінг проводиться за схожими з існуючими на даний момент системами підготовки підрозділів охорони громадської безпеки, спецпідрозділів поліції та Оборони Ізраїлю.

 

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023