Кошик
0
0.0 ₴

Обладунки

Комплекти захисту Богу, рукавиці коте

Для повноцінних безпечних тренувань з кендо та забезпечення максимального захисту, рекомендується, окрім обов'язкового одягу для тренувань, використовувати обладунки для Кендо - комплект захисту Богу.

Обладунки для кендо створені на основі старовинного самурайського обладунку із сучасних матеріалів та виконують ті самі функції, що й у середні віки. Обладунок кендо складається з кіраси, рукавиць, шолома і пояса.

Шолом-маска мен із металевою решіткою забезпечує повноцінний захист обличчя, а смуги зі щільної стьобаної тканини - голову та плечі.

Кіраса до захищає верхню частину тіла - груди та живіт. Верхня частина кіраси, що закриває груди, виконана зі щільної тисненої шкіри з прошивкою. Основна частина до зібрана з багатошарового пластику. Рукавиці коте надійно убезпечать долоні рук від травм - тонка шкіра всередині та стьобана щільна тканина з набиванням ворсу ззовні.

Нижню частину живота і стегна закриває широкий пояс таре, виготовлений зі щільного набивного стьобаного матеріалу, зміцненого шкіряними смугами.

Шнур для шолома Мен

Підставка Bogu для зберігання та сушіння обладунків

Рукавиці коте з прошивкою

Мен для кендо під замовлення

Шолом МЕН, кіраса ДО, рукавиці КОТЕ, пояс ТАРЕ

Шолом МЕН, кіраса ДО, рукавиці КОТЕ, пояс ТАРЕ

Комплект захисту Богу - обладунки для кендо купити в Україні (Київ) Ви можете в Галереї "Ніхонто". Якщо  Ви маєте сумніви щодо правильного вибору захисного комплекту Богу, проконсультуйтеся з нашими фахівцями перед тим, як купити обладунки для кендо. Це допоможе уникнути помилок при підборі необхідного обладунку для тренувань.

У розділі "Сумки для Богу" Ви можете вибрати зручну і практичну сумку для транспортування обладунків та екіпіровки.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023