Кошик
0
0.0 ₴

 

ТОГІЯ —ТРАДИЦІЙНА ЯПОНСЬКА МАЙСТЕРНЯ ЗІ ШЛІФУВАННЯ ТА ЗАГОСТРЕННЯ МЕЧІВ, НОЖІВ ТА ІНШОГО РІЖУЧОГО ІНСТРУМЕНТУ.

 

Ми готові забезпечити обслуговування: мечів, ножів, бритв, ножиць, а також ремонт та реставрацію будь-яких сучасних  або раритетних клинкових виробів.

peremotka tcuka rukoiati mecha

Перемотування цука – руків'я меча

Перемотування цука – це кропітка робота, результатом якої буде гранична довговічність руків'я.

Різні варіанти традиційного плетіння шнура Цука Іто (перехльост, защип і т.д.) нададуть Вашому виробу прекрасного, оновленого вигляду, не кажучи вже про неперевершену функціональність даного способу оформлення руків'я. Технологічно (традиційно) правильно сконструйоване руків'я і ретельно укладені витки Іто прослужать роками навіть при постійних інтенсивних тренуваннях.

На свій смак Ви можете вибрати бажаний шнур для перемотування (цука-іто), бавовну, шовк, віскозу або полімер та його колір. Шкіру ската (саме гава) також можна підібрати за кольором і способом укладання на руків'я - можна залишити укладену смужками або повністю обгорнути руків'я для надання ще більшої надійності і міцності.

peremotka tcuka rukoiati mecha

Ціна перемотування руків'я меча від 2800  грн

 

Заміна або припасування цуби до клинка

Якщо ви збираєтеся замінити цубу, то необхідно зробити припасування цуби до конкретного клинка. Якщо товщина нової цуби відрізняється від старої, то різниця в товщині регулюється спеціальними шайбами - сеппа.

zamena ili podgonka tcuby k clinku

Вартість заміни або припасування цуби 360 грн

 

Підгонка гирла піхов до  клинка

Піхви, що поставляються разом із мечем, зазвичай уже підігнані до клинка. Але іноді під час купівлі нових піхов клинок або дуже туго сидить у піхвах, що ускладнює його виймання, або, навпаки, дуже слабо фіксується в них, це відбувається найчастіше через зміну кліматичних зон і вологості під час доставки виробів за тисячі кілометрів. У цьому випадку необхідно провести підгонку Сая під клинок..

Також при частих тренуваннях гирло розбивається або сточується, тому цю процедуру рекомендують виконувати регулярно в міру зносу коі-кучі (рота коропа). Якщо гирло звужено, то майстер акуратно розточує для ідеальної посадки. В іншому випадку, коли гирло навпаки ширше хабаки і відсутня надійна фіксація - проводиться припасування за допомогою вставок зі шпону твердих порід дерева, тим самим забезпечується додаткове посилення гирла піхов.

podgonka ustia nozhen k clinku

Вартість підгонки гирла піхов 450 грн

 

Посилення, перефарбування, аерографія сая - піхов клинка

Сервісний центр Тогія надає послуги з комплексного ремонту та посилення піхов меча.

Тріснуті або розколоті сая не така вже й рідкість, навіть незначна помилка в процесі вилучення клинка може пошкодити м'яку деревину (магнолія) піхов. Щоб убезпечити себе під час тренувань верхню частину піхов 10-12 см (до курикати) іноді доводиться посилювати металевими кільцями або композитним полімером – це виключить ймовірність розколу та травмування власника меча.

Вартість посилення сая від 860 грн

Зовнішні пошкодження лакового покриття сая можна усунути фарбуванням піхов. Тип покриття та колір Ви зможете підібрати індивідуально.

Вартість перефарбування сая 1100 грн

Також Ви можете зробити свій меч унікальним, замовивши аерографію піхов - це нанесення малюнка на поверхню піхов клинка. Наші художники нанесуть на піхви обраний Вами малюнок

Вартість аерографії сая від 1200 грн

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023