Кошик
0
0.0 ₴

Катани для тамешігірі

 Тренувальний меч катана для розрубування

Тамесігірі - з Японської, пробне різання, випробування японського меча катани. Як об'єкт випробування використовували солом'яні снопи, стовбури бамбуку. Найбільшою популярністю користувалося розрубування витриманого в солоній воді снопа рисової соломи з бамбуковою жердиною всередині. Жердину закопували в землю або підвішували на мотузці. Рубка такої конструкції, відповідно докладених зусиль, найповніше імітувала розрубування людського тіла. Сніп соломи був аналогом тіла і м'язів, а стовбур молодого бамбука виступав у ролі хребта. Більш досвідчені та вправні самураї для цих цілей використовували старі шоломи або металеві пластини, для чого використовувалися спеціальні стенди, або обточені шматки дерева, на яких закріплювали шоломи.

Клинок у сучасних мечів для тамесигірі, як і справжньої катани виготовляють із високовуглецевої сталі, яка потребує спеціального догляду. Олія гвоздики або камелії – оптимальний засіб для захисту клинка від вологи та для запобігання корозії.

Якщо виникає необхідність полірування клинка, використовуйте водний камінь Джизуя, а для чистового заточування - водний камінь Хазуя. У випадку, якщо Ви не хочете ризикувати, рекомендуємо звернутися до наших фахівців, так як ця процедура вимагає особливої майстерності і має виконуватися справжнім професіоналом. Це унеможливлює пошкодження виробу.

Купити катану для тамесігірі (розрубування) Ви можете в комплекті з підставкою, або можна вибрати самостійно у відповідному розділі.

Також поціновувачів японської культури та колекціонерів самурайської холодної зброї зацікавлять інші антикварні та раритетні експонати нашої галереї – колекційні цуби, старовинні японські мечі роботи відомих японських майстрів минулих століть, репліки самурайських обладунків.

А для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавий розділ тренувальних мечів. Для тих, хто практикує "Мистецтво зустрічати сидячи" підберуть катану для Іайдо. Для занять Кендо ми пропонуємо якісні бокени, тонфи, жердини та бамбукові мечі синай.  

Знизити ризик отримання травми на тренуваннях можна при використанні спеціального екіпірування для кендо.

Якщо Ви вирішили придбати антикварну катану, вакідзасі, танто або інший раритетний виріб, зателефонуйте нам або напишіть на пошту і ми зможемо задовольнити запити навіть найвибагливіших покупців.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023