Кошик
0
0.0 ₴

Масло для клинка тьодзі 10 мл

Масло для догляду за катаною

Класифікація: масло для клинка

Масло тьодзі (丁子油) - гвоздичне масло, різновид спеціального масла для догляду за клинком - абура (Abura). Масло Тедзі - ідеальний засіб для догляду за японським клинком, виготовленим з високовуглецевої сталі. Застосовується для змащення японських мечів і захисту клинка від вологи. У жодному разі не можна використовувати для цих цілей синтетичні або аптечні, в тому числі ефірні масла! Вони можуть завдати шкоди як клинку, так і піхвам.

Купити масло тедзі 10 мл для догляду за мечем в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто". Якщо Ви вирішили замовити олію тедзі, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.

Перед тим, як почати користуватися маслом тьодзі, ознайомтеся, будь ласка, з інструкцією щодо правильного догляду за клинком Вашого меча.

Обсяг флакона з маслом для клинка - 10 мл.

Купити Масло для клинка  в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто". Якщо Ви вирішили  замовити масло, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.

Засоби по догляду за клинком меча підходять для широкого спекта зброї, від  самурайського кинджалу до вакідзаші  чи сучасного меча для тамешигірі, а також   справжньої катани .

Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ "Тренувальних мечів" у якому представлені тренувальні мечі для Іайдо, бамбукові мечі синай та дерев'яні мечі бокен, вакідзасі, танто.

Щоб мінімізувати ризик травм, рекомендуємо користуватися захисним екіпіруванням та спеціальним тренувальним одягом, який можна підібрати в розділі  «Тренувальне приладдя».

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023