Кошик
0
0.0 ₴

Вакідзаші Темний Майстер Pro

 Тренувальний меч вакідзасі

Класифікація: вакідзаші

Вакідзасі – короткий японський тренувальний меч Темний Майстер Pro виготовлений з конструкційної сталі 65 Г твердістю 35-40 HRC. Клинок цього вакідзаші не заточений, але має дуже хороше балансування і відмінно підходить для тренувань.

У вакідзасі Темний Майстер Pro руків'я кріпиться до клинка за допомогою двох мекуг (бамбуковий штифт), тому процес складання або розбирання меча займає мінімум часу. Клинок японського тренувального меча вакідзаші не має прорізів і доходить до кінця цуки – руків'я меча.

Піхви короткого японського меча Темний Майстер Pro виготовлені з дерева та  вкриті лаком.  Руків'я вакідзасі обтягнуте штучною шкірою ската і обплетене бавовняним шнуром.

Технічні характеристики тренувального меча вакідзасі Темний Майстер Pro

  • довжина вакідзаші в піхвах – 79 см;
  • довжина вакідзасі без піхов – 74 см;
  • довжина клинка з муфтою хабаки – 52 см;
  • максимальна товщина клинка – 7,5 мм;
  • маса меча без піхов – 0,785 кг;
  • сталь клинка - конструкційна 65г.

Сфери застосування тренувального меча вакідзасі Темний Майстер Pro

  • тренування для відпрацювання техніки ката;
  • сталевий меч іайто для занять іайдо, кобудо;
  • відточування навичок правильного хвату, замаху, удару;
  • практичне тамесигірі.

Купити вакідзасі Темний Майстер Pro в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто" за адекватною ціною. Якщо Ви бажаєте замовити короткий японський меч Темний Майстер Pro, але у Вас виникли будь-які питання – зверніться до наших консультантів.

Оправа меча вакідзасі Темний Майстер Pro може відрізнятися деякими деталями від зображеної на фотографіях, оскільки є кілька варіантів монтування цуби, футі, менуки. Щоб уникнути непорозумінь у випадках, коли будь-який елемент оформлення японського короткого меча має для Вас важливе значення, уточнюйте деталі перед тим, як замовити вакидзаші Темний Майстер Pro.

Вакідзасі, як і будь-який інший меч, вимагає певного догляду. Пропонуємо Вам відвідати розділ" Аксесуари," в якому можна підібрати необхідні засоби по догляду за мечем. У цьому розділі також представлені зручні чохли та сумки для перенесення мечів.Зберігати катану необхідно на спеціальній підставці. У нашій Галереї Ви знайдете різні моделі підставок для вакідзасі: горизонтальні, вертикальні, настільні або підлогові.

Щоб надати більше індивідуальності своєму мечу, Ви можете підібрати ексклюзивну фурнітуру для вакідзасі  або катани - цуби та менуки авторської роботи.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023