Кошик
0
0.0 ₴

Менукі Сакура для руків'я меча

Парна прикраса для цука

Класифікація: менукі

Менукі (яп. 目貫) - це виготовлені з металу парні орнаменти, що розміщені з обох боків Цуки (руків'я меча) та фіксуються штифтами або шнуром цукаїто. Менукі є не лише декоративним елементом руків'я меча, а й сприяють більш щільному охопленню руків'я меча. Менукі "Сакура" це репліка (точна копія) менуки японських армійських мечів Сін-гунто, створених для відродження самурайських традицій і підняття бойового духу армії в 1934 році.

Розмір парної прикраси менуки "Сакура":

  • Довжина: 34 мм
  • Ширина: 14 мм

Парні менуки "Сакура" виготовлені в Японії.

Купити менуки "Сакура" для катани в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів Ніхонто. Якщо Ви вирішили замовити менукі "Сакура", але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.

Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ "Тренувальних мечів" у якому представлені тренувальні мечі для Іайдо, бамбукові мечі синай та дерев'яні мечі бокен, вакідзасі, танто.

Щоб мінімізувати ризик травм, рекомендуємо користуватися захисним екіпіруванням та спеціальним тренувальним одягом, який можна підібрати в розділі  «Тренувальне приладдя».

 Засоби по догляду за клинком меча підходять для широкого спекта зброї, від  самурайського кинджалу до вакідзаші  чи сучасного меча для тамешигірі, а також   справжньої катани .

 

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023