Кошик
0
0.0 ₴

Мекугі-нуки

Молоточок для вилучення мекугі

Класифікація: молоточок для мекуг

Мекугі-нукі - це невеликий молоточок з латуні для вилучення мекуги (бамбукових штифтів) при розбиранні меча катани, японського короткого меча вакідзасі, самурайського кинджала танто.

Купити мекугі-нукі (mekugi-nuki) - молоточок для видалення мекугі в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто". Якщо Ви вирішили замовити мекугі-нукі (mekugi-nuki) - молоточок для видалення мекуги, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.

Перед тим, як почати користуватися мекугі-нукі, ознайомтеся, будь ласка, з інструкцією щодо правильного догляду за клинком Вашого меча.

Купити Мекугі-нуги  в Україні (Київ) Ви можете в Галереї японських мечів "Ніхонто". Якщо Ви вирішили  замовити молоточок, але у Вас виникли будь-які питання - зверніться до наших консультантів.

Засоби по догляду за клинком меча підходять для широкого спекта зброї, від  самурайського кинджалу до вакідзаші  чи сучасного меча для тамешигірі, а також   справжньої катани .

Для тих, хто всерйоз захоплений мистецтвом володіння мечем, буде цікавим розділ "Тренувальних мечів" у якому представлені тренувальні мечі для Іайдо, бамбукові мечі синай та дерев'яні мечі бокен, вакідзасі, танто.

Щоб мінімізувати ризик травм, рекомендуємо користуватися захисним екіпіруванням та спеціальним тренувальним одягом, який можна підібрати в розділі  «Тренувальне приладдя».

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023